Online workshop kreslení Portrét podle živého modelu


  • 4.50


Naučte se nakreslit portrét podle živého modelu jako rpofeisonál, výsledek bude neuvěřitelný. Zapojíte pravou hemisféru a naučíte se kreslit správně.

1 390 Kč 695 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 2516
Jméno lektora: Petra Cibulková

Popis workshopu kresby:

V online workshopu lektorka Petra Cibulková vysvětlí a názorně předvede kresbu portrétu podle živé modelky - mladé ženy. Petra ukáže, na které detaily je třeba se při kreslení portrétu soustředit, vysvětlí, jak při kresbě postupovat, a upozorní na důležité detaily, díky kterým bude portrét vystihovat podobu modelky. Petra zároveň upozorňuje, že workshop je určený především pro ty, kdo už mají s kreslením. zkušenosti.

Petra ve videu ukazuje všechny pomůcky, které budete při kreslení portrétu potřebovat. Jejich seznam uvidíte po rozkliknutí celého popisu kurzu.

Pomůcky:

Skicák A3 CANSON oranžový, gramáž 90g
Tužka NEGRO
Tužka SUDOKU
Plastická guma
Ořezávátko
Brousítko

Video z kurzu

Kategorie: Workshopy kresby a malby, Kurzy malování, Kurzy a dárky pro ženy, Kurzy a dárky pro muže, Kurzy kreslení a malování, Kreativní kurzy, Online kurzy, Kurzy pro radost, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Online workshop kreslení Portrét podle živého modelu to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Workshopy kresby a malby.