Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou 3 - kreslení zvířat pastelem

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou 3 - kreslení zvířat pastelem


 • 4.50


Naučte se suchým pastelem vykouzlit úžasné obrázky zvířat ve třetím pokračování oblíbeného kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou.

1 590 Kč 1 272 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 792
Jméno lektora: Petra Cibulková

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou

Dokážete nakreslit jenom čtverec a smajlíka? Anebo aspoň máte takový pocit? Trpíte i když na vás třeba jen vyjde kreslení ve hře Activity? Celé dětství vás učitelé přesvědčovali, že neumíte kreslit? Tak to se pletete! Náš kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou přímo vás přesvědčí o opaku.

Že se to zdá neuskutečnitelné? Kreslení pravou mozkovou hemisférou suchým pastelem skutečně dokáže zázraky. Díky zapojení kreativní části mozku dokáže každý po pár výukových hodinách věrně nakreslit portrét domácího mazlíčka. Tato technika výuky kreslení je vytvořená na teorii populárního vědce a je vypilovaná do posledního detailu.

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou 3

 

Jak probíhá online kurz kresby pravou mozkovou hemisférou

Kurz se označuje Kreslení pravou hemisférou 3 - kreslení zvířat pastelem a je rozdělen na 7 lekcí První 4 lekce jsou zdarma, jedná se o:

 • Lekce 1 ZDARMA – barvy
 • Lekce 2 ZDARMA – pomůcky
 • Lekce 3 ZDARMA – náčrt
 • Lekce 4 ZDARMA – představení placené části

Další lekce jsou pak následně:

 • Lekce 5 – Jak nakreslit psa
 • Lekce 6 – Jak nakreslit koně
 • Lekce 7 – Jak nakreslit lva

Proč zvolit právě kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou?

Nejprve je potřeba zmínit jednu věc – jedná se o online kurz kreslení, což je naprosto perfektní, jednotlivé lekce si totiž můžete pouštět doma a opakovat si je znovu a znovu dokola kdykoli budete chtít.

Tímto kurzem kreslení vás bude provádět výtvarnice a portrétistka Petra Cibulková, která se kreslením živí více než 25 let a minimálně půlku té doby kreslení také školí. S naprostou jistotou dokáže zcela věrně nakreslit to, co právě vidí. Stejně tak si je jistá, že je schopna to naučit i vás všechny. Jejím kurzem si prošlo už více než 15 tisíc lidí a všichni byli nadšení. Někteří dokonce natolik, že se dnes kreslením živí.

 Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou 3 - kurz kreslení pastelem

Cílem kurzů kreslení pravou mozkovou hemisférou je naučit vás kreslit zcela automaticky, bez jakéhokoli stresu, a dokonce i bez předchozích zkušeností s kresbou. Ano správně, tento kurz naučí kreslit i ty, kteří si doteď mysleli, že to neumí. A k tomu využijeme pravou hemisféru mozku, ve které sídlí cit pro kreativitu. V té levé má totiž své místo logičnost a ačkoli se většinou pro kreslení užívá, rozhodně není ideální.

Kurz vás naučí spouštět pravou hemisféru, nastartuje vaši kreativitu, nadání a skvělým způsobem vám rozšíří obzory, a to nejenom v oblasti kresby. To, co se naučíte v kurzu kreslení budete moct využívat i v každodenních situacích – kreativitu můžete využít při řešení jakýchkoli pracovních záležitostí a úkolů, naučíte se lépe koncentrovat, odpočívat a myslet pozitivně. Perfektní zvládání stresu garantováno.

Jaké jsou výhody online kurzu kreslení se zapojením pravé mozkové hemisféry?

 • čtyři lekce zdarma
 • celkem 7 lekcí, 3 hodiny kreslení
 • nekonečný přístup do kurzu
 • možnost pouštět si kurz kdykoli a kdekoli na PC, tabletu nebo mobilu
 • nikdy nezapomenete, co jste se na kurzu učili a jak že to bylo – prostě si lekci pustíte znovu
 • čas ušetřený dojížděním
 • automatické aktualizace kurzu zdarma

Náš online kurz kreslení se zapojením pravé mozkové hemisféry vám pomůže urychlit vaše chápání vztahů mezi jednotlivými věcmi a zdokonalit vaši schopnost přenést vidění reality na papír. Kurz bude probíhat přesně tak jako se učí kreslení na těch nejlepších výtvarných školách.

Když ke kreslení používáte pouze objektivní levou mozkovou hemisféru, pak pouze vytváříte linie, linky a čáry a myslíte si, že kreslit neumíte. Ale to je pochybení. Když se ale naučíte zapojit i pravou mozkovou hemisféru, kreslit budete všichni.

 Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou 3

Jak kreslení pravou mozkovou hemisférou funguje?

Krátce: Tento kurz kreslení má léty prověřený a propracovaný systém cvičení kresby, která na sebe dokonale navazují. Postupem času vás naučí kreslit, odemknou vaši kreativitu a zbaví vás vašeho pocitu, že neumíte kreslit. Čekají vás praktická cvičení, ve kterých se naučíte podle skutečnosti kreslit profil, autoportrét i portrét dítěte, muže i ženy včetně všech detailů obličeje a vlasů. Zapojíte tvořivost a cit pro umění. Díky propracovaným cvičením se dostanete od počátečních čmáranic až ke krásné kresbě, jako třeba tady:

A jak tato metoda kreslení pravou mozkovou hemisférou vznikla?

Příběh této metody začal, když v roce 1981 získal slavný neurovědec Roger W. Sperry Nobelovu cenu za odhalení různých účelů jednotlivých mozkových hemisfér. Bylo to zcela geniální, takže na základě jeho výzkumu vznikla řada dalších teorií, mimo jiné také metoda americké profesorky Betty Edwards o výuce kreslení. A jak to tedy je s těmi hemisférami?

Levá polovina (neboli hemisféra) mozku je plná analytického myšlení, matematiky, logiky, řečových schopností, psaní atp., zatímco pravá hemisféra zodpovídá za intuici, kreativitu, umění a snění.

Proč se ale levá hemisféra nezapojuje rovnou? Ona se zapojuje, ale jenom málo. Celý život jste zvyklí, že když vezmete do ruky pero nebo tužku, tak píšete – zapne se tedy primárně pravá půlka mozku. Když se pak chystáte kreslit, zapojí se ta stejná část, protože to má naučené a ta levá jen tak přitakává, moc ale nespolupracuje. Zkrátka jste jí to nikdy neučili. To se po absolvování našeho kurzu kreslení změní.

Pro koho je kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou určen?

Pro všechny, kdo

 • si myslí, že nemají talent
 • chodí na klasické kurzy kreslení a chtějí ho posunout dál
 • se chtějí na chvíli zastavit a objevit svůj skrytý potenciál
 • si chtějí udělat radost a prožít krásný den
 • hledají kurz kreslení se zapojením pravé hemisféry a chtějí to nejlepší
 • nedokážou nakreslit víc než domeček jedním tahem
 • se chtějí naučit kresbu
 • mají chuť vyzkoušet něco nového
 • cítí, že jejich kreativita je tak trochu v útlumu a rádi by jí rozvinuli
 • chtějí objevit své skryté schopnosti

Tak na co ještě čekáte?

Mimochodem víte, jaký je rozdíl mezi kreslením a malováním?

Myslíte si, že žádný rozdíl není? Je to v podstatě snadné – během kreslení tvoříme linie, linky a čáry. Kreslení je tedy spjaté s tužkou, tuší a perem. Když ale malujeme nanášíme podklad, tvoříme barevné souvislé plochy a potřebujeme k tomu tekuté barvy jako vodovky, tempery, akrylové a olejové barvy.

Tak co, jdete do toho?

Ať už máte za sebou jeden z kurzů kreslení pravou hemisférou (1. kurz , 2. kurz) nebo ne, tento kurz vás naučí specifika kreslení zvířat a kreslení pastelem. Díky němu si konečně nakreslíte svého zvířecího miláčka snadno tak, že se nebudete stydět si ho pověsit u sebe v pokoji nebo obýváku. Možná si troufnete i na kresbu oblíbených zvířat pro svoje přátele a budete u nich bodovat s originálními dárky přímo na míru.

Kategorie: Kreativní kurzy, Kurzy pro muže, Kurzy pro ženy, Kurzy kreslení a malování, Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou, Kurzy pro radost, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou 3 - kreslení zvířat pastelem to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kreativní kurzy.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli