Kurz Efekt akvarelu v Procreate


  • 4.50


Chceš se naučit přidávat svému letteringu na iPad efekt akvarelu? V tomto online kurzu Procreate si to ukážeme.

0 Kč

Kdo kurz povede?

Online kurzem Procreate, ve kterém se naučíte vytvářet efekt akvarelu vás provede Tatiana Nemna, grafická designerka, kaligraf a lektorka.


„Výuce kaligrafie a letteringu se věnuji už několik let. Vedla jsem soukromé i hromadné kurzy pro firmy i jednotlivce, workshopy pro známé časopisy a naučila krásně psát už více než 500 studentů. O mé kurzy byl čím dál větší zájem. A protože někteří lidé za mnou jezdili i stovky kilometrů a kurzy pro ně byly časově velmi náročné, založila jsem první online školu letteringu. Díky ní se může naučit krasopísmo kdokoliv bez ohledu na místo bydliště a časové možnosti.

Studiu letteringu jsem věnovala tisíce hodin. Ty ale nemusíš. Nejdůležitější informace jsem pro tebe shrnula do kurzu. A tak se všechno, co umím já, naučíš za pár týdnů. Věřím, že pro tebe bude kurz maximálně přínosný a společně si ho užijeme.“

LEKCE 1 - Efekt akvarelu v Procreate

Naučíš se přidávat svému letteringu na iPad efekt akvarelu

Kategorie: Kurzy Procreate, Kurzy kaligrafie a letteringu, Kreativní kurzy, Online kurzy, Kurzy a dárky pro ženy, Kreativní kurzy pro ženy, Kurzy a dárky pro muže, Online kurzy zdarma, Kurzy pro děti, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz Efekt akvarelu v Procreate to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy Procreate.