Kurz vaření I love burgers v Praze

Kurz vaření I love burgers v Praze


  • 4.50


Naučte se připravovat ty nejlepší domácí hamburgery pod vedením profesionálního kuchaře.

2 590 Kč

Kurz vaření a přípravy burgerů I love burgers

Kurz vaření I love burgers vás naučí připravovat ty nejlepší hamburgery, omáčky a přílohy. Po skončení kurzu dokážete připravit ten nejlepší hamburger i cheeseburger, ze kterých budou všichni vaši hosté naprosto nadšení. 

Tento kurz vaření nadchne každého milovníka masa a luxusních hamburgerů. Ono totiž připravit pořádný domácí hamburger není jen tak, je třeba se to naučit a držet se jasně daného postupu. A k tomu vás pomůže náš kurz vaření s názvem I love burgers. Tento kuchařský kurz trvá zhruba 3 hodiny, odehrává se v Praze a vede ho profesionální kuchař, který dovedl umění přípravy hamburgerů téměř k dokonalosti a rád vám všechny své zkušenosti předá. 

Co se bude na kurzu vaření I love burgers vařit:

  • Domácí housky na hamburger

  • KLASIK BURGER - domácí kečup, zelenina, honeymustard dresink, čedar a karamelizovaná cibule

  • PULLED PORK BBQ BURGER - trhané vepřové v domácí BBQ omáčce, nachos a jalapeňos

  • FISH AND CHIPS BURGER - treska v pivním těstíčku, koprová majonéza, nakládané okurky a salát

  • Domácí guacamole a batátové hranolky

V průběhu 3 hodin zjistíte, jak vybrat to nejlepší maso na burgery (jestli je hovězí hamburger skutečně nejlepší), jak připravit domácí housky na hamburger, jaké ingredience nesmí v hamburgeru chybět a naučíte se pár vychytávek, které udělají z vašich burgrů téměř mistrovské dílo.

Kurz přípravy hamburgerů

 

Kategorie: Kurzy vaření, Kurzy pro muže, Kurzy přípravy steaků a masa, Kurzy pro ženy, Kurzy vaření pro ženy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz vaření I love burgers v Praze to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy vaření.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli