Zážitkové bruslení - cvičení na bruslích na doma


  • 4.50


Nazujte brusle, zpevněte kotníky, pokrčte kolena, předkloňte trup a rozjeďte to ve svém obýváku.

699 Kč

Popis zážitkového bruslení / cvičení na bruslích pro začátečníky na doma

Brusle máte možná někde nahoře ve skříni a na jaře s prvním pěkným počasím vyrazíte na cyklostezku nebo někam do parku. Jenže pamatujete, jak ta první jízda vždycky bolí? A přitom pilovat techniku můžete i doma! Nemusíte čekat na to, až rozmrznou chodníky nebo až přestane období dešťů. Navíc takové cvíčo s bruslemi na nohou je leckdy efektivnější, než když třikrát týdně propotíte triko ve fitku. Zapojíte celé tělo, protáhnete leckteré zapomenuté svalstvo a vypilujete rovnováhu. A je úplně jedno, jestli na bruslích budete stát poprvé, protože to zkrátka zvládnete levou i pravou zadní.

Jak přesně zážitek probíhá

Nikam nemusíte, není třeba ani domlouvat žádný termín. Pošleme vám odkaz na video, kde se spolu s Klárou protáhnete na kolečkách a vycvičíte tělo, že vám ho budou závidět všichni v parku. Kromě toho se od Kláry dozvíte spoustu tipů a netušených informací. Věděli jste třeba, že na bruslích můžete dělat i jógu? No těšte se, je toho mnohem více! Celé je to totiž jedinečná forma cvičení, která je díky pomůckám a konzultacemi s fyzioterapeutkou vyladěná do dokonalosti. 

Jediné, co kromě bruslí potřebujete, je gymnastické švihadlo a odporovou (latexovou) gumu. Jestli je doma nemáte a nechce se vám běhat po obchodech, můžete si je přikoupit a do dvou dnů můžete začít. Pokud si doplňky koupíte u nás, můžete také s Klárou probrat nějaké dotazy při videokonzultaci v délce 30 minut, kterou pak můžete zrealizovat během půl roku po zakoupení kurzu.

Zážitkové bruslení na doma obsahuje:

  • videokurz online
  • gymnastické švihadlo, odporová guma (za příplatek)
  • videokonzultace v délce 30 minut (v případě koupě pomůcek)
Kategorie: Sportovní kurzy, Kurzy a dárky pro muže, Kurzy a dárky pro ženy, Kurzy pro zdraví a krásu, Zážitkové kurzy, Dárky pro ženy, Vánoční dárky pro ženy, Online kurzy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Zážitkové bruslení - cvičení na bruslích na doma to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Sportovní kurzy.