Zážitkový kovářský kurz (celodenní)


 • 4.50


Vyzkoušejte si na vlastní kůži řemeslo uměleckého kováře a vyrobte si něco krásného pro sebe, nebo pro své blízké. Celodenní kovářský kurz je zakončen kovářskou grilovačkou.

1 999 Kč

Popis zážitkového kovářského kurz

Řemeslo uměleckého kováře je opředeno jakousi tradiční úctou, která se pojí k jejich umění, fantazii a úžasným výrobkům. Vyzkoušejte si na vlastní kůži práci kováře v umělecké kovářské dílně a vyrobte si pro sebe, nebo své blízké něco krásného na památku. Práce se žhavým železem je velice zábavná a nadchne každého, kdo dostane možnost si jí vyzkoušet. Tento kurz kovářství je určen pro maximálně 5 osob, aby se zkušený kovář mohl všem pořádně věnovat a byl dostatek prostoru pro vaše dotazy. Při tvorbě kovaných výrobků bude jenom na vás a vaší fantazii, co si budete chtít vytvořit. Náš kovář vám moc rád poradí a pomůže vám s výrobou téměř čehokoli. 

Zážitkový kovářský kurz pod vedením uměleckého kováře

Obsah kovářského kurzu u Příbrami

Tento kovářský kurz probíhá v kovářské dílně v Bubovicích u Březnice v okrese Příbram. Můžete si vybrat buď páteční, nebo sobotní termíny kurzů (a rezervovat si svůj termín online zde). Ať tak, nebo tak, kurz vždy trvá celý den (od 9 do 18 hodin) a je rozdělen na dvě části. V první části kurzu se dozvíte a naučíte vše o teorii, bezpečnosti, práci kováře a nástrojích, které budete v průběhu kurzu kovářství používat. Po občerstvení se pak vrhnete na samotnou výrobu předmětů podle vašich představ.

Po celém kovářském kurzu pak následuje kovářská grilovačka, která vám po celodenní práci přijde určitě vhod. Grilovačka začíná v 18 hodin a končí podle toho, kdy se vám bude chtít odejít. Po celodenní práci v kurzu kovářství se můžete upravit v místním sociálním zařízení a vyrazit tak na grilovačku upravení. 

Zážitkový kovářský kurz zahrnuje: 

 • veškerý kovářský materiál a nástroje, které budete používat,

 • vlastnoručně ukované předměty, které si můžete odnést domů na památku, 

 • občerstvení v průběhu celého dne (svačina, malý oběd, voda)

 • kovářská grilovačka jako dokonalý závěr dokonalého kovářského kurzu

Zážitkový kovářský kurz

Co byste ještě měli o kovářském kurzu vědět: 

 • Na kovářský kurz do Bubovic u Březnice (v okrese Příbram) můžete vyrazit buď sami, nebo koupit variantu pro dva. 

 • S sebou se vám určitě bude hodit nějaké pracovní oblečení s dlouhým rukávem, rukavice a ochranné brýle.

 • Bude se vám jistě hodit také vlastní ručník.

 • Termíny kovářského kurzu se rychle plní, doporučuje vám tedy udělat si rezervaci co nejdříve. 

 • Diváci jsou na kurzu kovářství vítání, pokud se budou chtít účastnit večerní grilovačky, připlatí si na místě 150 Kč. 

 • Účastníkům kurzu musí být více než 13 let, pokud jsou mladší 18 let, budou potřebovat souhlas zákonného zástupce, nebo jejich přítomnost.

Kovářem na zkoušku - vyrobte si cokoli budete chtít

Kategorie: Zážitkové kurzy, Kurzy a dárky pro muže, Dárky pro muže, Vánoční dárky pro muže, Živé kurzy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Zážitkový kovářský kurz to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Zážitkové kurzy.