Vysoká škola sebemotivace s Ivo Tomanem


 • 4.50


Ivo Toman vám předá výcuc z odborných knih o úspěchu a tajemství sebemotivace, které vyzkoušely už tisíce lidí a fungují. Srozumitelné, stručné a praktické ne-ezoterické informace o dosahování cílů hezky na jednom místě.

1 990 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 1209
Jméno lektora: Ivo Toman

Popis kurzu Vysoká škola sebemotivace s Ivo Tomanem

O čem sníte? Jaké jsou vaše přání a cíle? Všichni chceme vědět, jak si své cíle splnit, jak dosáhnout toho, po čem toužíme, chtěli bychom zkrátka znát metody, které zaručeně fungují. V tomto online kurzu sebemotivace vám Ivo Toman předá své mnohaleté zkušenosti, ukáže vám fyzické a hlavně pak mentální postupy, které nejsou ezoterické a vedou přímo ke splnění vašich cílů

Víte, co je to modlitba, meditace, afirmace a vizualizace? Podle Iva Tomana se jedná o takovou základní a střední školu seberozvoje. A co je tou vysokou školou, co vede k vysněnému cíli lépe? To se dozvíte v tomto online kurzu Sebemotivace. Většina z nás už o těchto postupech slyšela, ale nepřemýšlíme o nich, nevíme, jak je používat a tak na ně zapomínáme. V kurzu sebemotivace se naučíte praktické techniky, které vytvářejí trvalé a kladné změny v životě.

Online kurz Vysoká škola sebemotivace s Ivo Tomanem

 

Postupně se v kurzu dozvíte:

 • co je to psychokybernetika, jak jí využít pro svůj osobní rozvoj a jak a proč svůj život řídit jako torpédo se servomotory,

 • proč většina z nás opakuje zažité vzorce chování a jak je změnit,

 • proč je vnější motivace jako smrad a jak získat vnitřní motivaci, která skutečně funguje, 

 • co je to vnitřní mluva a jak jí používat pro vlastní osobní rozvoj, 

 • jestli je důležitější konečný cíl, nebo překážky, které nás na cestě potkají,

 • jak snížit stres různými fyzickými a mentálními cestami,

 • jaké jsou účinnější rozvojové metody než modlitby, meditace a vizualizace, 

 • jaké skóre máte v testu mentality úspěchu (a jak ho změnit k lepšímu),

 • jak na správnou a efektivní samomluvu

 • co je to doublethink (pokud jste četli Orwella jistě tušíte) a jak ho využít ve svůj prospěch, 

 • jaký je rozdíl mezi pozitivním a negativním vysvětlovacím stylem a který a jak používat

 • spoustu praktických tipů a triků, které neomylně vedou k vytouženému cíli. 

Obsah kurzu sebemotivace

Tento online kurz sebemotivace Tajemství úspěšného myšlení je rozdělen do celkem 12 lekcí, z toho 5 lekcí je zdarma a slouží jako ochutnávka kurzu:

 • Lekce 1 ZDARMA - Psychokybernetika: V první lekci rozvojového kurzu Sebemotivace a tajemství úspěšného myšlení se dozvíte, co je to psychokybernetika a schopnost měnit své sebehodnocení a reagovat na zpětnou vazbu. Proč často i nejkrásnější ženy na světě mají představu, že nejsou krásné? V lekci si probereme rozdíl mezi zaměřením na konečný cíl a překážky na cestě a mezi vnitřní a vnější motivací. Ivo Toman vám předá praktické příklady a výsledky výzkumů, nepůjde o žádnou prázdnou teorii. Už v této lekci si ukážeme základy správné vnitřní mluvy a také různé metody, jak snížit stres. 

 • Lekce 2 ZDARMA - Modlitby a meditace: Úspěšné modlitby jsou možné i bez náboženství a vlastně s ním nutně nijak nesouvisí. Správným modlením zacílíme své soustředění správným směrem a fungujeme jako vysílač. Meditace není nutně ezoterika, je to cesta ke spokojeností a napojení na vnitřní zdroje energie. Během meditování fungujeme jako přijímač. Meditace ale fungují pouze jako slabé krátkodobé řešení, které často sklouzne k tomu, že jenom přežvykujeme své problémy a naopak se stáváme čím dál méně šťastnými. Pokud chcete využívat tyto rozvojové postupy, které jsou taková základní škola sebemotivace, je potřeba je alespoň užívat správně. 

 • Lekce 3 ZDARMA - Afirmace a vizualizace: Afirmace jsou krátké posilující tvrzení, že je něco pravda, které mají svá jasně daná pravidla, aby fungovaly. Afirmace ale mají i své nevýhody, které v této lekci důkladně probereme. Dalším seberozvojovým postupem jsou vizualizace, o kterých už jste určitě také slyšeli. Jedná se o takové vnitřní kino, ve kterém si promítáme svou budoucnost - často ale naši situaci jenom zhorší. Díky vizualizacím se často cítíme lépe, ale méně se pak snažíme a místo překonávání překážek jenom sníme. I pro správnou afirmaci a vizualizaci je potřeba dodržovat určitá pravidla, aby všechno fungovalo - to vše si v této lekci s Ivo Tomanem probereme. 

Online kurz sebemotivace - afirmace

K efektivní sebemotivaci používáme různé myšlenkové postupy založené na víře, které jsou ale překvapivě málo účinné. V tomto online kurzu pod vedením Ivo Tomana se dozvíte proč tomu tak je a co vede k úspěchu lépe než modlitby, meditace a vizualizace. 

 • Lekce 4 ZDARMA - Test mentality úspěchu: Ve čtvrté lekci tohoto online kurzu Tajemství úspěšného myšlení si projdete krátkým testem mentality úspěchu a zjistíte, jaká je teď pravděpodobnost, že dosáhnete svých cílů. Pokud získáte nízký počet bodů, nevěšte hlavu - a Ivo Toman měl na počátku jenom 3 body. Je to skvělá příležitost, jak se začít rozvíjet a zlepšovat. V  testu mentality úspěchu poznáte, že špičkový osobní rozvoj není líbivý, zato je velice účinný a vede k vytouženým cílům. 

 • Lekce 5 ZDARMA - Představení placené části kurzu Sebemotivace: V páté lekci kurzu si představíme další témata lekcí, které budeme probírat v placené části kurzu. 

 • Lekce 6 - Doublethink - vyšší level vizualizace: Četli jste 1984 od Orwella? Pak jistě znáte pojem doublethink. V šesté lekci tohoto online kurzu osobního rozvoje se naučíte používat vyšší level vizualizace jménem doublethink ve svůj prospěch. 

 • Lekce 7 - Dvě cesty na snížení stresu: V sedmé lekci kurzu se naučíme používat dva efektivní postupy pro snížení stresu. 

 • Lekce 8 - Správná samomluva: Jedná se o online kurz sebemotivace a úspěšného myšlení, v osmé lekci tedy přišel čas na vysvětlení správné samomluvy. 

 • Lekce 9 - Vysvětlovací styl: V deváté lekci kurzu si ukážeme rozdíl mezi pozitivním a negativním vysvětlovacím stylem a řekneme si, který z nich je lepší pro naši budoucnost a který tedy používat. 

 • Lekce 10 - BONUS - První milion

 • Lekce 11 - BONUS 2 - Zdraví

 • Lekce 12 - Závěr seberozvojového kurzu Tajemství úspěšného myšlení

Lektor kurzu sebemotivace

Tímto online kurzem vás provede známý autor bestsellerů a efektivních postupů pro seberozvoj Ivo Toman. Ivo se narodil se Tourettovým syndromem, který mu způsobuje různé potíže jako např. zvukové a pohybové tiky. Tyto komplikace ho inspirovaly k tomu, aby začal hledat cesty, jak se ostatním vyrovnat. Když se jim vyrovnal, chtěl je překonat… a povedlo se. Ivo napsal řadu bestsellerů a vede spoustu úspěšných kurzů, mezi jeho nejslavnější díla patří Debordelizace hlavy, Kurvítka v hlavě, Stroj na peníze a Motivace zvenčí je jako smrad. 

Lektor kurzu sebemotivace Ivo Toman

Ivo vám v tomto kurzu ukáže léty a praxí ověřené postupy, které neomylně vedou k vytouženému cíli. Kurzy pod vedením Ivo Tomana prošly už tisíce lidí, jeho knihy četly další desetitisíce a nyní je tady tento online kurz, který můžete absolvovat i vy. Ivo vám v kurzu Vysoká škola sebemotivace - Tajemství úspěšného myšlení ukáže postupy, které zabírají a popíše vám také všechny chyby, které lidé v osobním rozvoji dělají. Díky tomuto kurzu si zjednodušíte život, budete úspěšnější a šťastnější.

Pokud jste spíše na papírovou podobu, než online kurzy, vyberte si od Iva Tomana knížku:

Knihy Iva Tomana hezky na jednom místě