Online kurz obchodní španělštiny B2


  • 4.50


Jazykový kurz španělštiny vás naučí španělsky snadno a rychle v pohodlí domova. Vyberte si kurz španělštiny podle vaší úrovně, projděte si lekce zdarma a hurá na to.

890 Kč

Kurz španělštiny

Máte malé děti, které chcete naučit anglicky, ale nevíte, jak na to? Nebo se chcete naučit anglicky sami, abyste porozuměli věcem, které vás zajímají? Kurz angličtina hrou pro děti i dospělé vedený lektorkou Pavlínou Dostálovou je báječný způsob, jak dostat cizí jazyk pod kůži a postupnými krůčky se propracovat k aktivní anglické konverzaci.

Přehled kurzů Španělštiny:

  • ŠPANĚLŠTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY A1
  • ŠPANĚLŠTINA PRO ZNALÉ ZAČÁTEČNÍKY A2
  • ŠPANĚLŠTINA PRO MÍRNĚ POKROČILÉ B1
  • ŠPANĚLŠTINA PRO POKROČILÉ B2
  • 1000 ŠPANĚLSKÝCH SLOVÍČEK
  • OBCHODNÍ ŠPANĚLŠTINA PRO POKROČILÉ B2

Každý kurz je navíc doplněn seznamy slovní zásoby včetně výslovnosti, texty písniček a přepisy všeho, co bylo v kurzu řečeno.

Pro koho je kurz angličtiny vhodný?

  • pro děti předškolního věku
  • pro školáky
  • pro dospělé začátečníky

Po absolvování tohoto kurzu už se vám nemůže stát, že některý z vašich nápadů nebo návrhů ve španělsky mluvícím pracovním prostředí zůstane nevyřčený. Konečně se zařadíte tam, kam právem patříte a už vás nebude limitovat žádná jazyková bariéra. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

Obchodní španělština pro pokročilé B2 je pro vás tou správnou volbou, pokud je vaše jazyková úroveň minimálně B1+. Využijte tento kurz k získání toho nejpodstatnějšího pro gramotnou obchodní konverzaci.

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Kurz je rozdělený do 6 tematických kapitol, které se soustředí na zvládnutí obchodní terminologie, konkrétně v oblasti představování, sebeprezentace, prezentace firmy, emailové a telefonní komunikace, zaměří se na to, jak vést obchodní jednání. Závěrečná 7. kapitola je věnována revizi studia a vzorové zkoušce - Základní certifikace z Obchodní španělštiny.

Kategorie: Kurzy Španělštiny, Jazykové kurzy, Kurzy a dárky pro muže, Kurzy a dárky pro ženy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Online kurz obchodní španělštiny B2 to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy Španělštiny.