Kurz líčení Krásná a sama sebou


 • 4.50


Od teď budete přesně vědět, jak se starat o svou pleť, jak mít každý den perfektní make-up i bez dlouhých hodin v koupelně a jak si naplno užívat svou ženskost.

1 190 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 9613
Jméno lektora: Michaela Baronová

Unikátní kurz líčení Krásná a saba sebou

Připravili jsme pro vás perfektní kurz líčení. Krásná a sama sebou, ve kterém se dozvíte, jak pečovat o svou pleť, jaké používat pomůcky na líčení a jak se správně namalovat pro jakoukoli příležitost. Líčíte se pořád stejně a chtěli byste nějakou změnu? Anebo si nejste jistá, že se malujete správně? Trápí vás nějaké problémy s pletí, které potřebujete maskovat make-upem a nějak to pořád není ono? Nevíte, jaký typ líčení vám nejvíce sluší, jak si vytvořit dokonalé večerní líčení nebo líčení na pohovor nebo jinou akci?

Pak je tento kurz líčení pro vás tím pravým. Naučíme vás jak se starat o pleť, jak na ideální tvar očí a obočí, jak zamaskovat všechny nedokonalosti pleti a jak se správně líčit na různé příležitosti. Líčení, které vyzdvihne vaše přednosti je snadné, stačí si jen osvojit správné techniky líčení. S dokonalým make-upem získáte spokojenost sami se sebou a vaše sebevědomí vzroste. Vyzkoušejte si 3 lekce našeho kurzu zdarma a uvidíte, že vás nadchne a budete chtít pokračovat. 

Co se v kurzu líčení naučíte?

 • Trochu úvodní teorie o líčení

 • Jaké jsou typy pleti a jaký je ten váš

 • Jak se starat o pleť a jak jí připravit na líčení

Zjistíte, jaké druhy pleti existují, jak poznat ten svůj a jak o pleť pečovat. Naučíte se správnou péči o zralou pleť, normální, suchou, smíšenou i mastnou a problematickou pleť. 

 • Jak zatočit s nedokonalostmi pleti

Naučíte se zakrýt veškeré nedokonalosti pleti jako je akné, jizvičky, flíčky nebo pihy. Naučíte se správně používat korektor a maskovat za pomoci barevných pudrů a make-upu. 

 • Vše, co potřebujete vědět o make-upu a pudru a jak vybrat ten správný druh make-upu

Dozvíte se, jak se vyznat ve všech značkách make-upu, jaké jsou druhy make-upu a pudru a jak si vybrat ten pravý pro vás. Jak se make-up a pudr správně nanáší (vyplatí se houbička na make-up nebo je lepší štětec? anebo ho nanášíme jako krém?) a jak s nimi zamaskovat jakékoli případné nedokonalosti pleti, vytvarovat obličej a vyzdvihnout vaše přednosti. Kromě toho se naučíte také pracovat s podkladovou bází pod make-up a různými typy make-upu. Zjistíte, jaký make-up je pro vás nejlepší, kdy používat hydratační make-up, kdy sáhnout po rozjasňujícím make-upu, jaké jsou výhody voděodolného make-upu a matujícího make-upu, proč využít minerální a liftingový make-up. 

 • Jak vytvarovat obočí

Naučíte se jak si dopomoci ke správnému tvaru obočí, které dokonale podtrhne vaši unikátnost a krásu.

 • Jak vyzdvihnout krásu tvaru vašeho obličeje a očí

 • Jak na každodenní líčení

Naučíte se dokonale nenápadné každodenní líčení, které vytvoříte velice rychle a dodáte si tak sebevědomí a budete se cítit skvěle. Vyzkoušíte si různé styly denního líčení méně i více výrazné. Naučíte se, jak zařídit, aby vaše rty měly správný tvar a aby vám rtěnka vydržela co nejdéle. 

 • Jak vytvořit smyslné večerní líčení na ples, párty nebo jakoukoli jinou příležitosti

Máme pro vás spoustu tajných tipů a triků pro vytvoření dokonale svůdného večerního líčení pro jakoukoli příležitost. 

 • Jak se nalíčit na pohovor, abyste udělali dojem 

Co si budeme povídat, pracovní pohovor je také příležitost u které je velice důležitý první dojem, je tedy důležité mít dokonalý make-up, který vám dodá sebevědomí. 

Kde se náš kurz líčení Krásná a sama sebou koná?

Jedná se o online kurz líčení, takže přímo u vás doma, nebo kdekoli jinde budete chtít. Ze zkušenosti víme, že je velice těžké si zapamatovat vše z denního nebo víkendového kurzu líčení a následně to také aplikovat v každodenním životě. Proto jsme pro vás dali několikadenní kurz líčení do celkem 9 videí, které budete mít pořád k dispozici, můžete si je pouštět pořád a pořád dokola a připomenout si jednotlivé techniky líčení kdykoli a kdekoli budete chtít. 

Jaký je obsah jednotlivých video lekcí našeho online kurzu líčení?

Lekce 1 ZDARMA Vše o make-upu - Jaké jsou druhy makeupu? Jaký zvolit odstín? Jak ho správně nanášet? Kromě toho si také povíme vše, co by vás mohlo zajímat o pudru.

Lekce 2 ZDARMA Ideální tvar očí - V tomto dílu si ukážeme, jak líčením dosáhnout ideálního tvaru očí.

Lekce 3 ZDARMA Každodennílíčení - V tomto dílu si povíme něco o tom, jak se nalíčit pro každodenní nošení.

Lekce 4 Představení placené části - Už jsme si pověděli spoustu základních informací o líčení, které můžete ihned začít aplikovat ve svém životě. Ovšem toto byl pouze zlomek toho, co se ještě můžete dozvědět.

Lekce 5 Pleť - Dnes se naučíme, jak se starat o pleť. Podívejte se, jaké druhy pleti jsou a jak správně pečovat právě o tu Vaši.

Lekce 6 Nedokonalosti pleti - Korekce nedokonalosti pleti pomocí kamufláží a tvarování obličeje pomocí barevných pudrů.

Lekce 7 Obočí - Jak své obočí vytvarovat, upravovat a líčit? 

Lekce 8 Večerní líčení - Jak se nalíčit na společenské akce tak, aby se za vámi každý otočil?

Lekce 9 Pohovor - První dojem je velmi důležitý, nepodceňte jej a připravte se na 100%. Dokonalé líčení vám dodá seběvěvomí i na pracovní pohovor. 

Lektorka kurzu líčení

Lektorkou kurzu Krásná a sama sebou - kurz líčení je Michaela Baronová. Svět kosmetiky, líčení, citlivého uchopení ženské krásy a umění dát jí na odiv světu, představí i nám. Ženy získají ztracenou sebedůvěru a konečně se budou cítit krásné. Taje líčení, jak se stát "Krásné a sami sebou" s námi projde od základů až do doby, než se budete umět nalíčit na každou událost. Vykročíme za krásnějšími zítřky naší ženskosti.

KRÁSNÁ A SAMA SEBOU  

Video z kurzu