Kurz šití výbavičky pro miminko


 • 4.50


Naučte se ušít vlastní výbavičku pro miminko hezky krok po kroku. Provedeme vás šitím deky, spacího pytle, zavinovačky i originálního oblečení pro miminko (a ozdoby pro vás, abyste krásně ladili).

990 Kč 495 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 3542

Kurz šití výbavičky pro miminko (+ střihové šablony)

V kurzu objevíte kouzlo šití vlastní výbavičky pro miminko, vytvoříte si originální výrobky přesně podle vašich představ a možná se z toho stane koníček a budete šít i svým blízkým. Šití věcí pro miminka je neuvěřitelně návykové, rozvíjí to vaši kreativitu, podporuje správnou činnost mozku a přináší to velice příjemný pocit na duši. Když se vám pod rukama rodí krásná výbavička pro miminko, je to pocit k nezaplacení.

Kurz šití výbavičky pro miminko je určen pro začátečníky i pokročilé, zkrátka pro všechny, kdo mají chuť na kreativní tvorbu a chvilku volného času. Může se to zdát složité, ale se správným návodem, střihovou šablonou a vedením to jde skoro samo a skutečně to nezabere moc času.

Kurz šití výbavičky pro miminko

Říkáte si, proč si výbavičku pro miminko šít, když jsou obchody plné tak krásných věcí pro děti? Ono totiž ušít vlastní kousek je úplně jiné, výbavička je stoprocentně podle vašich představ, nemusíte přistoupit na žádné kompromisy a můžete si kdykoli přišít další kousek, který bude perfektně ladit. Navíc máte krásný pocit, že jste to vytvořili sami vlastními silami. A v neposlední řadě si šitím můžete krátit dlouhé chvíle během těhotenství, anebo ušetřit nemalé peníze svým blízkým, kteří jsou v radostném očekávání. 

V kurzu šití výbavičky pro miminko se postupně naučíte:

 • základní techniky šití na stroji,
 • jaké materiály jsou pro děti nejvhodnější,

 • jak si ušít spací pytel pro miminko s kouzelným něžným designem, který vypadá skutečně kouzelně (jaký použít materiál pro letní období a jaký materiál pro zimní období) + střihová šablona spacího pytle ke stažení zdarma,

 • jak ušít hračku pro miminko (a jak ušít hračku mazlíka Záju, se kterým si miminko může hrát, mazlit se, tulit nebo usínat) + střihová šablona hraček ke stažení zdarma. Miminka ráda v ručičkách něco svírají a Záju si tak určitě zamilují.

Kurz šití hračky pro miminko - Zája

 • jak ušít flísovo-bavlněnou deku pro miminko, kterou využijeme nejen do kočárku, ale i v dětské postýlce+ střihová šablona dečky ke stažení zdarma, 

 • jak si ušít vlastní praktickou přebalovací podložku ze softshellu a flanelu + střihová šablona ke stažení,

 • jak si ušít kalhotkovou plenku pro dítě, resp. svrchní plenkové kalhotky jako alternativu k jednorázovým plenkám s nepropustnou vrstvou + střihová šablona ke stažení, 

 • jak si ušít oboustranný bryndáček (slintáček) a šáteček vhodný pro období prořezávání a růstu prvních zoubků miminka + střihová šablona ke stažení,

 • jak vytvořit vlastní zavinovačku pro miminko s páskem, která hravě poslouží i jako přebalovací podložka,

 • jak si ušít různě zdobené body a vyrobit si ozdobu na vlastní tričko, abyste krásně ladili. 

Jakmile se naučíte šít všechny tyto kousky, budete ovládat šití na stroji jako profík a můžete se vyřádit až půjdou děti na maškarní, nebo třeba halloweenskou párty. Návody a střihy na šití máte ke každé lekci, takže vám zůstanou a můžete se k nim kdykoli vracet.

Kurz je rozdělen na 9 lekcí a z toho 4 lekce jsou ZDARMA, abyste si tento náš kurz šití mohli vyzkoušet. 

Lektorka kurzu 

Kurz šití výbavičky pro miminko - lektorka

Lektorkou kurzu šití výbavičky pro miminko je Terezie Jedličková Vojtková, porodní asistentka, která našla vášeň v kreativním tvorbě. Terezie vystudovala střední oděvní školu a šití se věnuje už skutečně dlouho. V tomto kurzu Terezie spojila svou vášeň pro šití a lásku k dětem a předá vám zkušenosti, jak si ušít jednotlivé kousky do dětské výbavičky tak, abyste si to zamilovali stejně jako ona. 

Proč si vybrat právě kurz šití výbavičky pro miminko? 

 • kurz šití je online, takže si lekce můžete pouštět kdykoli a kdekoli (na mobilu, tabletu nebo počítači). Můžete prošít dlouhé večery, kdy nemůžete spát, protože se těšíte na miminko, nebo si zpříjemnit odpoledne po práci.

 • zkušená lektorka, která propojuje znalosti porodní asistentky a zkušené krejčové do jednoho dokonalého kurzu šití,

 • návody na šití a střihy ke stažení - ke každé lekci dostanete střihovou šablonu, kterou můžete používat opakovaně,

 • doživotní přístup ke kurzu + aktualizace kurzu zdarma

 • garance spokojenosti, nebo vrácení peněz - pokud se vám kurz nebude líbit, můžete nám ho do 15 dnů vrátit a my vám pošleme zpět vaše peníze,

 • nejoblíbenější kurz šití výbavičky pro miminko na trhu. Tímto kurzem už prošly více než 3 tisíce z vás. 

A pokud už máte doma větší, třeba dvouleté dítě, mrkněte co můžete pořídit jim. Naše tipy na dárky pro dvouleté dítě vás potěší a jeho nadchnou. 

Video z kurzu

Vyberte si ten nejlepší šicí stroj pro vás: