Kurz orientálních břišních tanců

Kurz orientálních břišních tanců


  • 4.50


Online videokurz orientálního břišního tance přímo u vás doma! Profesionální lektorka vám pomůže najít radost z vašeho těla díky orientálnímu břišnímu tanci.

1 590 Kč 1 272 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 4564
Jméno lektora: Katka Derouet (Krejčová)

Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti

Orientální břišní tance patří mezi nejoblíbenější taneční kurzy obecně. Najděte i vy radost ve svém těle pomocí břišního tance. Nemusíte být nadanou tanečnicí, abyste si doma mohla dopřát trochu uvolnění a zábavy v orientálním rytmu. Vezměte kamarádku, maminku, dceru nebo babičku a společně načerpejte pozitivní energii, kterou lektorka Katka Krejčová pravidelně svými tanečními kurzy předává.

Co se v kurzu orientálního břišního tance naučíte?

  • základní pozice a držení těla
  • jemné pohyby pánví a pažemi
  • akcenty
  • shimmy
  • kroky a otočky
  • jednoduché i složitější taneční sestavy za doprovodu bubeníka Martina Jandourka

3 důvody proč začít s tanečními kurzy orientálních tanců

  • 1. otevřete se svému ženskému já
  • 2. pocítíte radost a až dětskou uvolněnost
  • 3. posílíte své tělo a zlepšíte si fyzickou kondici

Krátce o Katce Krejčové

Tanečními kurzy vás bude po celou dobu provázet několikanásobná vítězka v orientálním tanci Kateřina Krejčová, která díky svému umění zazářila nejen v České republice, ale v zahraničí. V roce 2011 získala dokonce titul Bellydancer of the World. Katka zároveň vede kurzy a taneční semináře v brněnském Centru Tance. O jejích výukových schopnostech a vlně nadšení se přesvědčte sami v prvních třech videích, které můžete zhlédnout zdarma.

Kurz orientálních břišních tanců 

 

Video z kurzu

Kategorie: Kurzy pro ženy, Sportovní kurzy pro ženy, Kurzy pro zdraví a krásu, Taneční kurzy, Sportovní kurzy, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz orientálních břišních tanců to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy pro ženy.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli