Kurz orientálního břišního tance - DRUM SOLO s bubeníkem


  • 4.50


Naučte se nové taneční pohyby, krásné kombinace a tančete s Katkou DRUM SOLO v doprovodu bubeníka.

1 190 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 635
Jméno lektora: Katka Derouet (Krejčová)

Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti

Úspěšné pokračování kurzu orientálního břišního tance je tady! V kurzu se budeme věnovat taneční technice a novým pohybům, které spojíme do krásných kombinací a do choreografie za doprovodu bubeníka. Kurzem vás provedu krok za krokem. Máte se na co těšit! 

V kurzu se dozvíte:

  • jak rozdělujeme taneční pohyby v orientálním tanci
  • jak správně zvládnout taneční techniku orientálních prvků (rolování těla, osmičku nahoru a dolů, vlnění břicha, různé druhy shimmy a dalších)
  • jak správně vrstvit a kombinovat pohyby orientálního tance
  • jak vytvořit krásné taneční kombinace
  • jak poslouchat arabské rytmy a jak na ně tančit
  • jak vytvořit choreografii v doprovodu bubeníka

Kurz Orientální břišní tanec – DRUM SOLO s bubeníkem navazuje na první kurz Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti, kde naleznete více než dvě hodiny výuky zdarma. První kurz spustíte zde. Tančete s Katkou, která patří mezi nejuznávanější lektorky orientálního tance u nás. 

Naučte se choreografii plnou nových netradičních kombinací a nechte se unášet hudebním doprovodem bubeníka Martina (zvukový záznam je součástí kurzu zdarma ke stažení). Těšit se můžete na nové taneční prvky, kombinace a mnoho tipů a triků, díky kterým si orientální tanec ještě více zamilujete.

Video z kurzu

Kategorie: Taneční kurzy, Sportovní kurzy pro ženy, Kurzy pro zdraví a krásu, Kurzy a dárky pro ženy, Sportovní kurzy, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz orientálního břišního tance - DRUM SOLO s bubeníkem to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Taneční kurzy.