Senzuální tantra masáž


  • 4.50


Tantra masáž, nebo rovnou masérský kurz, ve kterém se naučíte provádět dokonalou tradiční tantra masáž. Vyrazte na tantra masáž v Praze, Liberci nebo Plzni - kurz má od 90 minut do 8 hodin.

2 090 Kč

Popis senzuální tantra masáže

Probuďte v sobě sexuální energii na tradiční senzuální tantra masáži. Tantrická masáž má historii dlouhou tisíce let, spojuje techniky taoismu, reflexologie a bioenergetiky a otevírá tak cestu ke zcela novým prožitkům (nejen) v oblasti sexuality. 

Program tantra masáže:

Na začátku tantrické masáže je krátký pohovor s masérkou, kde si popovídáte o svých očekáváních, představách a možná také studu, přáních a obavách. Následuje samotná postupná tantra masáž, která vám uvolní celé tělo, probudí ve vás veškerou sexuální energii a rozvede jí po celém těle. Čeká vás 90 minut vzrušení, rozkoše, dokonalého uvolnění a skoro až posvátné atmosféry. Na výběr je intimní i neintimní tantra masáž, je tedy jenom na vás jakou variantu si zvolíte a zda budete chtít, aby masáž končila orgasmem, nebo nikoli. Tantrická masáž probíhá podle daných rituálních pravidel a je to skutečně zážitek, na který hned tak nezapomenete. 

Možnosti zážitkové tantra masáže:

  • na tantra masáž můžete vyrazit buď do Prahy, Liberce, nebo Plzně,

  • tantrickou masáž je možné si vychutnat v páru, nebo sám, 

  • tantrická masáž trvá od 90 minut do 3 hodin, 

  • můžete vyrazit také na tantra kurz v Praze, který trvá 8 hodin a naučíte se v něm tantrickou masáž v páru.

Pokud si nechcete jenom užít masáž, ale chcete se naučit jak tantrickou masáž provádět, pak je pro vás ideální možností 8hodinový masérský kurz, který probíhá v páru a veškeré nabité zkušenosti pak můžete trénovat doma se svým partnerem. Raději byste se ponořili do tajů tantra masáží v pohodlí domova? Pak vás jistě nadchne online masérksý kurz tantra masáže