Angličtina pro znalé začátečníky A2- (Cambridge KET)


 • 4.50


Procvičte si přítomný a minulý čas a osvojte si fráze pro telefonování a vyprávění o zálibách, zahraničních cestách a volnočasových aktivitách.

2 490 Kč

Ještě se necítíte na pokročilou úroveň, ale znova na start se vám už taky nechce? Vyzkoušejte kurz Angličtina pro znalé začátečníky A2-. Systematicky vás povedeme do pokročilé úrovně. V tomto kurzu si procvičíte převážně přítomné a minulé časy, osvojíte si fráze užitečné pro telefonování a naučíte se velké množství slovíček, která vám umožní souvisle mluvit o vašich zálibách, zahraničních cestách a volnočasových aktivitách. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

GARANCE ROZSAHU KURZU:

 • 750+ multimediálních výukových stránek
 • 200+ stránek s výkladem
 • 500+ interaktivních cvičení
 • 400+ slovíček a frází
 • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
 • okamžitý překlad vybrané věty či slova
 • neomezený trénink výslovnosti
 • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
 • autentické audio poslechy
 • video výklady

GARANCE KVALITY METODIKY KURZU

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. 

Je pro vás tento kurz angličtiny vhodný? 

Angličtina pro znalé začátečníky A2- je pro vás skvělou volbou, pokud již dokážete v jednoduchých větách vyjádřit základní myšlenky o své osobě, ale ještě si nejste jisti tvorbou a použitím minulého času prostého a rádi byste se naučili stupňovat přídavná jména, používat správně členy nebo si např. rádi ujasnili, kdy a jak použít modální sloveso CAN.

Jak výuka probíhá? 

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Kurz je rozdělený do 6 tematických kapitol. V prvních šesti kapitolách se seznámíte se slovní zásobou, která se týká jídla, bydlení, nákupů a mnoho dalšího. Každá kapitola je spjata s gramatikou, díky které budete schopni vyjádřit základní myšlenky a pocity. Závěrečná 7. kapitola je věnována revizi studia, kde si zopakujete, co jste se v kurzu naučili a připravíte se na zkoušku KET.

Kategorie: Kurzy Angličtiny, Jazykové kurzy, Online kurzy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Angličtina pro znalé začátečníky A2- (Cambridge KET) to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy Angličtiny.