Angličtina pro mírně pokročilé B1- (Cambridge PET)

Angličtina pro mírně pokročilé B1- (Cambridge PET)


 • 4.50


Základy umíte, ale když máte souvisle komunikovat chybí vám slovíčka a nejste si jisti gramatikou? Doplňujte si mozaiku toho, co umíte.

2 490 Kč

Pracujte na zdokonalování svých znalostí a dostane se vám schopnosti plynně konverzovat bez základních gramatických chyb. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

GARANCE ROZSAHU KURZU:

 • 1300+ multimediálních výukových stránek
 • 300+ stránek s výkladem
 • 850+ interaktivních cvičení
 • 1100+ nových slovíček a frází
 • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
 • okamžitý překlad vybrané věty či slova
 • neomezený trénink výslovnosti
 • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
 • autentické audio poslechy
 • video výklady

GARANCE KVALITY METODIKY KURZU

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu.

Pro koho je tento kurz angličtiny vhodný? 

Angličtina pro mírně pokročilé B1- je určena právě pro vás, pokud byste se rádi naučili slovíčka a gramatiku, kterou využijete při cestování, nakupování či řešení každodenních problémů. Navíc se naučíte slovíčka a fráze, která vám umožní porozumět jednodušším článkům a zprávám o dění ve světě. 

Jak probíhá studium? 

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Kurz je rozdělený do 6 tematických kapitol. V prvních šesti kapitolách se seznámíte se slovíčky a frázemi, které využijete především při hledání práce či na pracovním pohovoru. Nezapomněli jsme však ani na váš osobní život. Lekce se slovíčky z pracovního prostředí jsou střídány slovíčky a frázemi ze světa filmu, hudby, techniky či sportu. Závěrečná 7. kapitola je věnována revizi studia, kde si zopakujete, co jste se v kurzu naučili a připravíte se na zkoušku PET. 

Kategorie: Jazykové kurzy, Kurzy Angličtiny, Všechny kurzy z nabídky,

Není Angličtina pro mírně pokročilé B1- (Cambridge PET) to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Jazykové kurzy.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli