Angličtina pro mírně pokročilé B1+ (Cambridge PET)

Angličtina pro mírně pokročilé B1+ (Cambridge PET)


 • 4.50


Po absolvování tohoto kurzu se můžete bez obav pustit do dialogu běžné konverzace. Budete rozumět a dokážete reagovat důstojnou slovní zásobou.

2 490 Kč

Pojďte se s námi ujistit, že dokážete plynule mluvit o sobě i lidech a situacích kolem vás. Osvojíte si slovíčka z různých tematických oblastí. Po absolvování tohoto kurzu se můžete bez obav pustit do dialogu běžné konverzace. Budete rozumět a dokážete reagovat důstojnou slovní zásobou. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

Pro koho je tento kurz anglčitiny určený?

Angličtina pro mírně pokročilé B1+ je pro vás skvělou volbou, pokud již umíte v angličtině pracovat s budoucností, minulostí i přítomností, ale rádi byste si tyto znalosti procvičili a zároveň rozšířili o navazující gramatiku, např. předminulý čas, tázací dovětky či opisy modálních sloves.

Jak probíhá výuka?

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Kurz je rozdělený do 6 tematických kapitol. V prvních šesti kapitolách se seznámíte se slovíčky a frázemi užitečnými pro vyjádření pocitů, názorů a soucitu. Rozšíříte své znalosti slovíček týkajících se životního stylu, sezónních aktivit či pověr. Závěrečná 7. kapitola je věnována revizi studia, kde si zopakujete, co jste se v kurzu naučili a připravíte se na zkoušku PET.

GARANCE ROZSAHU KURZU:

 • 1100+ multimediálních výukových stránek
 • 250+ stránek s výkladem
 • 750+ interaktivních cvičení
 • 950+ slovíček a frází
 • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
 • okamžitý překlad vybrané věty či slova
 • neomezený trénink výslovnosti
 • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
 • autentické audio poslechy
 • video výklady

GARANCE KVALITY METODIKY KURZU

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu.Garance se váže na nákup celého kurzu.

Kategorie: Jazykové kurzy, Kurzy Angličtiny, Všechny kurzy z nabídky,

Není Angličtina pro mírně pokročilé B1+ (Cambridge PET) to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Jazykové kurzy.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli