Kurzy v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi

Vy sami jste klíčem k vámi vysněným cílům. Zlepšujte se v různých oblastech života, studujte cizí jazyky a tvořte výrobky, které nadchnou vás i vaše okolí. V našich kurzech v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi se naučíte cokoli si budete přát. Nikdy nevíte, co vás chytne za srdce a bude se vám v budoucnosti hodit.

Naše KURZY v Brandýsi nad Labem-Staré BoleslaviKreativní kurzy v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi

Rádi se učíte nové věci, užíváte si ruční práce a tvorbu různých výrobků?? Anebo třeba jenom rádi obdivujete ty neskutečné výrobky malířů? Pak vás určitě nadchnou naše kreativní kurzy u vás v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi. Naplňte svůj volný čas činnostmi, které vás nadchnou a kdo ví, třeba se objeví nějaký váš skrytý talent a brzy budete vyprodávat místní galerie.

V naší nabídce máte na výběr celou řadu výtvarných kurzů v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi, můžete si vyzkoušet kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou, patchworku, kaligrafie, paličkování, výroby jedlých kytic a desítky dalších. Některé naše kreativní kurzy v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi jsou online, jiné se konají přímo v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi.

Kurzy osobního rozvoje v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi

Osobní rozvoj vás dovede ke všemu, co si přejete - díky našim rozvojovým kurzům v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi se stane vaším každodenním chlebem optimismus, přestanete žít v budoucnosti a naučíte se naplno využívat svůj čas. Naše kurzy osobního rozvoje v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi vám pomůžou zlepšit paměť, time management a naučíte se, jak nevyhořet v práci ani v životě.

Můžete si vybrat třeba tyto rozvojové kurzy v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi:

 • Kurz sebekoučingu v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi
 • Kurz paměťových metod v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi
 • Kurz time managementu v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi

A pokud jste obchodníkem nebo pracujete v prodeji, máme pro vás celou řadu kurzů obchodních dovedností v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi. Naše obchodní kurzy vedou profesionálové na slovo vzatí Pavel Fara a Peter Urbanec. Kurzy pomohly už více než 30 tisícům obchodníků v České republice a na Slovensku, jsou zpracované zcela jedinečnou formou a fungují jako naprosto dokonalá kombinace. Naši lektoři kurzů obchodních dovedností v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi mají desítky let zkušeností, které zaručují, že od teď dokážete zvýšit svou provizi, váš byznys jenom pokvete a každá vaše schůzka skončí úspěchem.

Kurzy v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi plné dobrodružství

Toužíte po větším adrenalinu a vzrušení? Pak se vrhněte do některého z našich zážitkových kurzů u vás v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi, anebo si vyzkoušejte některý z našich kurzů pro zdraví a krásu. Máme v nabídce spoustu kurzů pro muže a kurzů pro ženy v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi, můžete si vybrat cokoli od kurzu jógy a tenisu, přes masérské kurzy (relaxační masáže, těhotenské masáže, partnerské masáže, tlakové masáže pro uvolnění bolesti a spoustu dalších) až po kurzy líčení v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi.

Tip: Mezi nejoblíbenější kurzy pro muže v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi patří speciální kurz obchodních dovedností, kurz úpravy fotografií ve Photoshopu a kurz partnerské masáže. Naopak mezi nejoblíbenější kurzy pro ženy v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi se řadí hlavně kurz pilates, kurz patchworku, kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou a kurz hry na kytaru.

Jazykové kurzy v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi

Máme pro vás připravené jazykové kurzy u vás v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi rozdělené podle vašich jazykových zkušeností, odbornosti a samozřejmě také jazyka. Naše jazykové kurzy vás kromě pohodového cestování mohou také připravit na jakoukoli státní zkoušku. Můžete se učit tyto jazyky:

 • ruštinu
 • španělštinu
 • němčinu
 • italštinu
 • francouzštinu
 • angličtinu

Máme pro vás jazykové kurzy pro všechny úrovně od A1- až po C2 dle Evropského referenčního rámce. Máme připravené také jazykové kurzy pro děti a pro různé profese. Stačí si jen vybrat ten pravý jazykový kurz pro vás.

Jaké jsou výhody našich jazykových kurzů v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi?

 • lekce zdarma
 • garance vrácení peněz v případě nespokojenosti
 • jedná se o online jazykové kurzy pro samouky, takže můžete studovat kdykoli a kdekoli bez nutnosti dojíždět
 • moderní výuka hravou formou, která zapojuje skoro všechny lidské smysly
 • veškeré materiály v ceně kurzy
 • možnost opakovat si lekce kolikrát chcete
 • certifikát o absolvování kurzu jazyka
 • neomezený trénink poslechu a výslovnosti
 • doživotní přístup do kurzu

Ten nejlepší kurz angličtiny v Brandýsi nad Labem-Staré Boleslavi nyní v akci. Naučte se konečně anglicky bez nutnosti dojíždět. Angličtina online pro samouky z pohodlí domova.

Kurz angličtiny Brandýs nad Labem-Stará Boleslav