Kurzy ve Frýdlantu nad Ostravicí

Vy sami jste klíčem k vámi vysněným cílům. Zlepšujte se v různých oblastech života, studujte cizí jazyky a tvořte výrobky, které nadchnou vás i vaše okolí. V našich kurzech ve Frýdlantu nad Ostravicí se naučíte cokoli si budete přát. Nikdy nevíte, co vás chytne za srdce a bude se vám v budoucnosti hodit.

Naše KURZY ve Frýdlantu nad OstravicíKreativní kurzy ve Frýdlantu nad Ostravicí

Užíváte si kreativní ruční práce a vytváření různých výrobků?? Anebo třeba jenom rádi obdivujete ty neskutečné výrobky malířů? Pak vás určitě nadchnou naše kreativní kurzy u vás ve Frýdlantu nad Ostravicí. Naplňte svůj volný čas činnostmi, které vás budou naplňovat a kdo ví, třeba se objeví nějaký váš skrytý talent a záhy budete vyprodávat místní galerie.

V naší nabídce máme na výběr mnoho výtvarných kurzů ve Frýdlantu nad Ostravicí, můžete si vyzkoušet kurzy kaligrafie, výroby jedlých kytic, patchworku, kreslení pravou mozkovou hemisférou a desítky dalších. Některé naše kreativní kurzy ve Frýdlantu nad Ostravicí jsou online, jiné se konají přímo ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Kurzy osobního rozvoje ve Frýdlantu nad Ostravicí

Osobní rozvoj je cestou ke všemu, co si přejete - díky našim rozvojovým kurzům ve Frýdlantu nad Ostravicí získáte optimismus, přestanete žít v budoucnosti a naučíte se naplno využívat svůj čas. Naše kurzy osobního rozvoje ve Frýdlantu nad Ostravicí vám pomůžou zlepšit paměť, time management a naučíte se, jak nevyhořet v práci ani v životě.

Můžete si vybrat třeba tyto rozvojové kurzy ve Frýdlantu nad Ostravicí:

 • Kurz sebekoučingu ve Frýdlantu nad Ostravicí
 • Kurz paměťových metod ve Frýdlantu nad Ostravicí
 • Kurz time managementu ve Frýdlantu nad Ostravicí

A pokud jste obchodníkem nebo pracujete v prodeji, máme pro vás celou řadu kurzů obchodních dovedností ve Frýdlantu nad Ostravicí. Naše obchodní kurzy pro vás připravili profesionálové na slovo vzatí Pavel Fara a Peter Urbanec. Kurzy pomohly už více než 30 tisícům obchodníků v České republice a na Slovensku, jsou zpracované zcela jedinečnou formou a fungují jako naprosto dokonalá kombinace. Naši lektoři kurzů obchodních dovedností ve Frýdlantu nad Ostravicí mají 30 let zkušeností, které zaručují, že od teď každá vaše schůzka skončí úspěchem, dokážete zvýšit svou provizi a váš byznys jen pokvete.

Kurzy ve Frýdlantu nad Ostravicí plné dobrodružství

Toužíte po větším adrenalinu a vzrušení? Pak se pusťte do některého z našich zážitkových kurzů u vás ve Frýdlantu nad Ostravicí, anebo si vyzkoušejte některý z našich kurzů pro zdraví a krásu. Máme v nabídce spoustu kurzů pro muže a kurzů pro ženy ve Frýdlantu nad Ostravicí, můžete si vybrat cokoli od kurzu jógy a tenisu, přes masérské kurzy (relaxační masáže, těhotenské masáže, partnerské masáže, tlakové masáže pro uvolnění bolesti a spoustu dalších) až po kurzy líčení ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Tip: Mezi nejoblíbenější kurzy pro muže ve Frýdlantu nad Ostravicí patří speciální kurz úpravy fotografií ve Photoshopu, kurz partnerské masáže a kurz obchodních dovedností. Naopak mezi nejoblíbenější kurzy pro ženy ve Frýdlantu nad Ostravicí se řadí hlavně kurz pilates, kurz hry na kytaru, kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou a kurz patchworku.

Jazykové kurzy ve Frýdlantu nad Ostravicí

Máme pro vás připravené jazykové kurzy u vás ve Frýdlantu nad Ostravicí rozdělené podle jazyka, vaší odbornosti a samozřejmě také vašich jazykových zkušeností. Naše jazykové kurzy vás kromě pohodového cestování mohou také připravit na jakoukoli státní zkoušku. Můžete se učit tyto jazyky:

 • angličtinu
 • italštinu
 • španělštinu
 • francouzštinu
 • němčinu
 • ruštinu

Máme pro vás jazykové kurzy pro všechny úrovně od A1- až po C2 dle Evropského referenčního rámce. Máme připravené také jazykové kurzy pro děti a pro různé profese. Stačí si jen vybrat ten pravý jazykový kurz pro vás.

Jaké jsou výhody našich jazykových kurzů ve Frýdlantu nad Ostravicí?

 • jedná se o online kurzy pro samouky, takže můžete studovat kdykoli a kdekoli
 • lekce zdarma
 • garance vrácení peněz v případě nespokojenosti
 • veškeré materiály v ceně kurzy
 • možnost opakovat si lekce kolikrát chcete
 • moderní výuka hravou formou, která zapojuje skoro všechny lidské smysly
 • doživotní přístup do kurzu
 • neomezený trénink poslechu a výslovnosti
 • certifikát o absolvování kurzu jazyka

Ten nejlepší kurz angličtiny ve Frýdlantu nad Ostravicí nyní v akci. Naučte se konečně anglicky bez nutnosti dojíždět. Angličtina online pro samouky z pohodlí domova.

Kurz angličtiny Frýdlant nad Ostravicí