Kurzy ve Frenštátu pod Radhoštěm

Vy sami jste klíčem k vámi vysněným cílům. Zlepšujte se v různých oblastech života, studujte cizí jazyky a tvořte výrobky, které nadchnou vás i vaše okolí. V našich kurzech ve Frenštátu pod Radhoštěm se naučíte cokoli budete chtít. Nikdy nevíte, jaká schopnost se vám v budoucnosti bude hodit a co se stane vaším novým koníčkem.

Naše KURZY ve Frenštátu pod RadhoštěmKreativní kurzy ve Frenštátu pod Radhoštěm

Rádi se učíte nové věci, užíváte si ruční práce a tvorbu různých výrobků?? Anebo třeba rádi objevujete všemožné novinky ve světě kresby a malby? Pak vás určitě nadchnou naše kreativní kurzy u vás ve Frenštátu pod Radhoštěm. Naplňte svůj volný čas koníčky, které vás nadchnou a kdo ví, třeba se projeví nějaký váš skrytý talent, o kterém jste neměli ani ponětí a brzy budete vyprodávat místní galerie.

V naší nabídce máme mnoho výtvarných kurzů ve Frenštátu pod Radhoštěm, můžete si vyzkoušet kurzy výroby jedlých kytic, kreslení pravou mozkovou hemisférou, kaligrafie, paličkování, enkaustiky a desítky dalších. Některé naše kreativní kurzy ve Frenštátu pod Radhoštěm jsou online, jiné se konají přímo ve Frenštátu pod Radhoštěm.

Kurzy osobního rozvoje ve Frenštátu pod Radhoštěm

Osobní rozvoj vás dokáže přivézt ke všemu, co si přejete - díky našim rozvojovým kurzům ve Frenštátu pod Radhoštěm se stane vaším každodenním chlebem optimismus, přestanete žít v budoucnosti a naučíte se naplno využívat všechen svůj čas. Naše kurzy osobního rozvoje ve Frenštátu pod Radhoštěm vám pomůžou zlepšit paměť, time management a naučíte se, jak nevyhořet v práci ani v životě.

Můžete si vybrat třeba tyto rozvojové kurzy ve Frenštátu pod Radhoštěm:

 • Kurz time managementu ve Frenštátu pod Radhoštěm
 • Kurz sebekoučingu ve Frenštátu pod Radhoštěm
 • Kurz paměťových metod ve Frenštátu pod Radhoštěm

A pokud jste obchodníkem nebo pracujete v prodeji, máme pro vás celou řadu kurzů obchodních dovedností ve Frenštátu pod Radhoštěm. Naše obchodní kurzy pro vás připravili profesionálové na slovo vzatí Pavel Fara a Peter Urbanec. Kurzy fungují jako dokonalá motivace, jsou zpracované zcela jedinečnou formou a pomohly už více než 30 tisícům obchodníků v České republice a na Slovensku. Naši lektoři kurzů obchodních dovedností ve Frenštátu pod Radhoštěm mají více než 30 let zkušeností, které zaručují, že od teď váš byznys jenom pokvete, dokážete zvýšit svou provizi a každá vaše schůzka skončí úspěchem.

Kurzy ve Frenštátu pod Radhoštěm plné dobrodružství

Toužíte po větším adrenalinu a vzrušení? Pak se pusťte do některého z našich zážitkových kurzů u vás ve Frenštátu pod Radhoštěm, anebo si vyzkoušejte některý z našich kurzů pro zdraví a krásu. Máme v nabídce spoustu kurzů pro muže a kurzů pro ženy ve Frenštátu pod Radhoštěm, můžete si vybrat cokoli od kurzu tenisu a jógy, přes různé masérské kurzy (těhotenské masáže, relaxační masáže, partnerské masáže a spoustu dalších), až po originální kurzy líčení ve Frenštátu pod Radhoštěm.

Tip: Mezi nejoblíbenější kurzy pro muže ve Frenštátu pod Radhoštěm patří speciální kurz obchodních dovedností, kurz partnerské masáže a kurz úpravy fotografií ve Photoshopu. Naopak mezi nejoblíbenější kurzy pro ženy ve Frenštátu pod Radhoštěm se řadí hlavně kurz pilates, kurz patchworku, kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou a kurz hry na kytaru.

Jazykové kurzy ve Frenštátu pod Radhoštěm

Máme pro vás připravené jazykové kurzy u vás ve Frenštátu pod Radhoštěm rozdělené podle vašich jazykových zkušeností, odbornosti a samozřejmě také jazyka. Naše jazykové kurzy vás kromě pohodového cestování mohou také připravit na jakoukoli státní zkoušku. Můžete se učit tyto jazyky:

 • ruštinu
 • španělštinu
 • němčinu
 • italštinu
 • francouzštinu
 • angličtinu

Máme pro vás jazykové kurzy pro všechny úrovně od A1- až po C2 dle Evropského referenčního rámce. Máme připravené také jazykové kurzy pro děti a pro různé profese. Stačí si jen vybrat ten pravý jazykový kurz pro vás.

Jaké jsou výhody našich jazykových kurzů ve Frenštátu pod Radhoštěm?

 • lekce zdarma
 • garance vrácení peněz v případě nespokojenosti
 • jedná se o online jazykové kurzy pro samouky, takže můžete studovat kdykoli a kdekoli bez nutnosti dojíždět
 • možnost opakovat si lekce kolikrát chcete
 • moderní výuka hravou formou, která zapojuje skoro všechny lidské smysly
 • veškeré materiály v ceně kurzy
 • certifikát o absolvování kurzu jazyka
 • doživotní přístup do kurzu
 • neomezený trénink poslechu a výslovnosti

Ten nejlepší kurz angličtiny ve Frenštátu pod Radhoštěm nyní v akci. Naučte se konečně anglicky bez nutnosti dojíždět. Angličtina online pro samouky z pohodlí domova.

Kurz angličtiny Frenštát pod Radhoštěm